eInnsyn

Dmb


Filtrer søk på: Oppdater visning
Hopp over liste Utvalg
Hopp over liste Aktuelle utvalgsmøter Vis tidligere utvalgsmøter
Aktuelle utvalgsmøter
20201006 06.10.2020 Utvalg Folk 15:00 Kommunehuset Kommunestyresalen EPHORTEFRO
20201103 03.11.2020 Utvalg Folk 15:00 Kommunehuset Kommunestyresalen EPHORTEFRO
20201117 17.11.2020 Utvalg Folk 15:00 Kommunehuset Kommunestyresalen EPHORTEFRO
Hopp over liste Tidligere utvalgsmøter Vis aktuelle utvalgsmøter
Aktuelle utvalgsmøter
20200908 08.09.2020 Utvalg Folk 15:00 Kommunehuset Kommunestyresalen EPHORTEFRO
20200811 11.08.2020 Utvalg Folk 15:00 Kommunehuset Kommunestyresalen EPHORTEFRO
20200602 02.06.2020 Utvalg Folk 15:00 Kommunehuset Kommunestyresalen EPHORTEFRO
20200429 29.04.2020 Utvalg Folk 14:00 Kommunehuset Kommunestyresalen EPHORTEFRO
20200204 04.02.2020 Utvalg Folk 15:00 Kommunehuset Kommunestyresalen EPHORTEFRO
Hopp over liste Medlemmer i utvalget
Utvalgets medlemmer
Berit Skaslien Berit Skaslien Frosta Arbeiderparti (AP) Leder berit.skaslien@frosta.kommune.no 91154139 91154139
Stig Morten Sandvik Skjæran Stig Morten Sandvik Skjæran Frosta Venstre (V) Nestleder ssa@uloba.no 90102973 90102973
Marie Viken Marie Viken Frosta Høyre (H) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Ingvild Hjelde Ingvild Hjelde Frosta Senterparti (SP) Medlem ingvildhjelde@outlook.com 98642812 98642812
Lars Erik Saltrø Nilssen Lars Erik Saltrø Nilssen Frosta Senterparti (SP) Medlem lsaltro@gmail.com 91725659 91725659
Rolf Bakken Mollan Rolf Bakken Mollan Frosta Høyre (H) Varamedlem rolf.mollan@stjordal.kommune.no 93286620 93286620
Lise Jørstad Lise Jørstad Frosta Venstre (V) Varamedlem lise_jorstad@hotmail.com 92085698 92085698
Grethe Kvam Aatlo Grethe Kvam Aatlo Frosta Arbeiderparti (AP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Dagfinn Tingstad Dagfinn Tingstad Frosta Venstre (V) Varamedlem d-tings@online.no 48059218 Ikke registrert
Malin Viktil Malin Viktil Frosta Arbeiderparti (AP) Varamedlem malin.viktil@frosta.kommune.no 90622750 90622750
Grete Nesshaug Hovdal Grete Nesshaug Hovdal Frosta Høyre (H) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Ellen Fiborg Ellen Fiborg Frosta Senterparti (SP) Varamedlem ellenfiborg@hotmail.com 90172514 90172514
Ola Alstad Ola Alstad Frosta Senterparti (SP) Varamedlem ola.alstad@norskeskog.com 92831095 Ikke registrert
Linn Christina Cami Hagerup Linn Christina Cami Hagerup Frosta Senterparti (SP) Varamedlem linn_cmh@hotmail.com 45274668 45274668
Hildegunn Husby Hildegunn Husby Frosta Senterparti (SP) Varamedlem hildegunn.husby@frosta.kommune.no 97976165 97976165