eInnsyn

Dmb


Filtrer søk på: Oppdater visning
Hopp over liste Utvalg
Hopp over liste Aktuelle utvalgsmøter Vis tidligere utvalgsmøter
Aktuelle utvalgsmøter
Hopp over liste Tidligere utvalgsmøter Vis aktuelle utvalgsmøter
Aktuelle utvalgsmøter
20210511 11.05.2021 Valgstyret 13:00 Kommunehuset Kommunestyresalen EPHORTEFRO
20190910 10.09.2019 Valgstyret 19:00 Kommunehuset Kommunestyresalen EPHORTEFRO
20190514 14.05.2019 Valgstyret 08:30 Kommunehuset Kommunestyresalen EPHORTEFRO
20190408 08.04.2019 Valgstyret 08:30 Kommunehuset Kommunestyresalen EPHORTEFRO
20170509 09.05.2017 Valgstyret 08:00 Kommunehuset Kommunestyresalen EPHORTEFRO
20161101 01.11.2016 Valgstyret 08:30 Kommunehuset Kommunestyresalen EPHORTEFRO
20160426 26.04.2016 Valgstyret 18:30 Kommunehuset Kommunestyresalen EPHORTEFRO
20160412 12.04.2016 Valgstyret 08:30 Kommunehuset Kommunestyresalen EPHORTEFRO
20150520 20.05.2015 Valgstyret 09:00 Kommunehuset Kommunestyresalen EPHORTEFRO
20130514 14.05.2013 Valgstyret 09:00 Kommunehuset Kommunestyresalen EPHORTEFRO
20130416 16.04.2013 Valgstyret 09:00 Kommunehuset Kommunestyresalen EPHORTEFRO
Hopp over liste Medlemmer i utvalget
Utvalgets medlemmer
Frode Revhaug Frode Revhaug Frosta Høyre (H) Leder frode.revhaug@online.no 48022000 48022000
Kari Ydsti Presthus Kari Ydsti Presthus Frosta Arbeiderparti (AP) Nestleder kari_presthus@hotmail.com 45470791 45470791
Berit Skaslien Berit Skaslien Frosta Arbeiderparti (AP) Varamedlem berit.skaslien@frosta.kommune.no 91154139 91154139
Frode Olsen Frode Olsen Frosta Arbeiderparti (AP) Medlem frode.olsen@ecura.no 90124781 90124781
Linn Beate Skogholt Linn Beate Skogholt Frosta Høyre (H) Medlem linn@dr-skogholt.com 99018192 99018192
Trine Haug Trine Haug Frosta Senterparti (SP) Medlem trine.haug@frosta.kommune.no 47665031 74808801