eInnsyn

Dmb


Filtrer søk på: Oppdater visning
Hopp over liste Utvalg
Hopp over liste Aktuelle utvalgsmøter Vis tidligere utvalgsmøter
Aktuelle utvalgsmøter
Hopp over liste Tidligere utvalgsmøter Vis aktuelle utvalgsmøter
Aktuelle utvalgsmøter
Hopp over liste Medlemmer i utvalget
Utvalgets medlemmer
Frode Revhaug Frode Revhaug Frosta Høyre (H) Leder frode.revhaug@online.no 48022000 48022000
Kari Ydsti Presthus Kari Ydsti Presthus Frosta Arbeiderparti (AP) Nestleder kari_presthus@hotmail.com 45470791 45470791
Linn Beate Skogholt Linn Beate Skogholt Frosta Høyre (H) Medlem linn@dr-skogholt.com 99018192 99018192
Frode Olsen Frode Olsen Frosta Arbeiderparti (AP) Medlem frode.olsen@ecura.no 90124781 90124781
Trine Haug Trine Haug Frosta Senterparti (SP) Medlem trine.haug@frosta.kommune.no 47665031 74808801
Turid Haug Turid Haug Ansattes representant (AN) Medlem turid.haug@frosta.kommune.no 99016142 74808990